Remoncik

Wszystko co dobre kiedyś się kończu, lub już nie ma takiego wyglądu jak kiedyś dlatego jeśli jakaś rzecz straci na swoim wyglądzie należy ją wymienić na nowszy model lub, obok starego modelu postawić nowy. Tak również dzieje się w przypadku torów kolejowych, ponieważ metal nie jest odporny na wodę, przez to pojawia się korozja która sprawia, ze tory nie są już takie mocne jak były przy okazji zakładania nowych.

Remonty torów kolejowych są bardzo potrzebne, ponieważ pociągi są bardzo cieżkie, dlatego też, jeśli przydarzy sie wypadek huk będzie większy niż samochód by się rozbił, dlatego też tory, muszą bym remontowany, wymieniane. Dzięki temu, że tory są wymieniane, można bezpiecznie podróżować pociągami bez obaw, że coś może się stać. Ludzie nieraz mówią, że się boją jeździć pociągami, ponieważ uważają, że tory mogą być niewymienione, ale to się raczej nie zdarza, ponieważ muszą być wymieniane, gdyż nie można dopuścić do wypadku.

Dzięki remontom, ludzie mogą bezpiecznie podróżować pociągami, ponieważ mają pewność, że nic się nie przydarzy, bo tory są nowe, i na pewno nikomu nic się nie stanie, ale, ludzie mogą mieć swoje obawy, choć nie powinni ich mieć, ponieważ ludzie którzy remontują tory, muszą wszystko dopiąć na ostatni guzik i wszystko musi być dobrze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s